Tıbbi Birimler

Acil Servis Hizmetleri

Acil Servis

Mediplus Tıp Merkezi Acil Servisi, bu sorumluluk bilinci içerisinde 24 saat kesintisiz hizmet veren bir kadroya sahiptir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk hastalıkları ve sağlığı konusunda bilgi birikimi, doğru raporlama doğru teşhis ve başarılı tedavi ile huzurlu olacaksınız.

Dahiliye

Dahiliye

Dahiliye Bölümü, genellikle hastalıkların teşhislerinin konulduğu, gerekli olanların ihtisas kliniklerine sevk edildiği, hastalarımızın ilk başvurduğu bölümümüzdür.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı

Şık, ferah ve modern diş polikliniğimiz teşhisten tedaviye çağın gerektirdiği teknolojiye sahip olup, özel araç gereç, malzeme ve teknik aygıtlar ile tüm hastalarımızı klasik sıkıntılardan uzak tutarak ağız sağlığı ile ilgili bakımlarını ve tedavisini sağlamaktadır

Diyet ve Sağlıklı Beslenme

Diyet ve Sağlıklı Beslenme

MediPlus Tıp merkezimizde bireylerin sağlığının korunması, geliştirilmesi, bedenen ve ruhen iyi hissetmesi için bireyi ve dolayısıyla da toplumu bilinçlendirmektir.

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Genel cerrahi polikliniğimiz gelişmiş tıbbi cihazlar ile donanmış, uzman teknik kadromuz ile hızlı ve etkin müdahele gerektiren hastalara teşhis ve tedavi güvencesi sağlamaktadır.

Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Kapsamlı bir göz muayenesi sayesinde göz hastalıklarının yanı sıra hayati önemi olan şeker hastalığı, beyin tümörleri, AIDS gibi pek çok hastalık da erken tespit edilebilir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bir çok hastalık gibi kadın hastalıkları da erken teşhis sayesinde tümüyle tedavi edilebilmektedir.

Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji

Mikrobiyoloji

Mikrobiyoloji içindeki Klinik Mikrobiyoloji hastalık yapan ve tespit edilmiş olan mikroorganizmalarla ilgilenir. Bu mikroorganizmalar sıklıkla görülen hastalıklarda sık bulunanlar olabileceği gibi, hayvanlardan bulaşan zoonozlar, gıdalardan bulaşanlar ve doğada yaygın olarak bulunarak fırsatçı patojen özellik gösteren mikroorganizmalar olabilir.

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji, son yıllarda teknoloji ve bilimsel ilerlemelerin ışığında belki de en hızlı ilerleyen, değişen hatta kapsamı genişleyen bir daldır.

Dermatoloji

Dermatoloji

Damar çatlamaları ve varisler bacaktaki çalışması bozulmuş, istenmeyen damarlardır. Sclerotherapy’de damarların içine ilaç verilir. Erken tedavi ileride oluşabilecek birçok ciddi durumun ortadan kalkmasını sağlar. Sclerotherapy ile yok edilen varisler tekrarlamaz. Sclerotherapy uygulaması ağrısız ve acısızdır.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Son nesil lazer teknolojisi "Fotona Nd Yag Lazer" ile kalıcı tedavi

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi kimlere yapılabilir, dikkat edilecek hususlar, hangi yöntem kullanılır, aşamaları nelerdir.

Laboratuvar

Laboratuvar

Laboratuvar ünitemiz acil ve poliklinik çalışmalarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere 24 saat hizmet vermektedir.

Radyoloji

Radyoloji

Radyoloji, x ışınları ve diğer görüntüleme yöntemlerinin tıpta tanı ve tedavi amacıyla kullanılmasıdır.